Naturalne kosmetyki i ziołowe suplementy


Wellness style

Firma Wellenss Style Internationale Company istnieje na rynku polskim od 2005 roku, początkowo pod nazwą ENESPI-POL Sp. z o.o..

Przewodnim celem  firmy jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez  leczenie oraz  profilaktykę zdrowia i urody społeczeństwa.

Firma realizuje to poprzez:

  •   dystrybucję naturalnych i atestowanych suplementów dostosowanych do  leczenia praktycznie wszystkie dolegliwości i schorzeń.  Dystrybucję preparatów z ziół najwyższej jakości poprawiających urodę i wygląd naszego ciała.
  •  dystrybucję kosmetyków wytworzonych na bazie naturalnych surowców ( bez konserwantów i sztucznych barwników),  które mogą stosować również osoby o skórze skłonnej do alergii.
  •  firma prowadzi otwarte spotkania na terenie całego kraju. Na spotkaniach omawiane są produkty oraz przekazywana jest wiedza na tematy dotyczące poprawy zdrowia i urody. Zajęcia te prowadzą lekarze specjaliści, a także konsultanci managerowie i leaderzy,  zatrudnieni przez nasze przedsiębiorstwo. Nasi Lekarze specjaliści są w stanie określić stan zdrowia każdego  pacjenta i doradzić odpowiednią leczniczą kurację.

Kadra zarządzająca firmy sama osobiście sprawdza warunki wytwarzania  produktów oraz przeprowadza testy ich efektywności i skuteczności. Wszystkie produkty promowane w naszym przedsiębiorstwie posiadają atesty i certyfikaty, gwarantujące czystość ich produkcji oraz 100 % naturalność i wysoką jakość każdego z produktów.

Suplementy i kosmetyki promowane przez W.S. inc. cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów firmy. Kto raz zastosował nasze preparaty lub kosmetyki już nie wraca do innych.

Dodatkowo Wellness Style inc. daje możliwość każdej osobie, która podpisze Porozumienie z firmą, na  kupowanie suplementów i kosmetyków promowanych W.S. inc.  po cenach klubowych (obliguje do zakupu produktów o 40% taniej) oraz pozwala wziąć udział w planie marketingowym firmy, prowadzącym do własnej niezależności finansowej.

Aby zostać klientem naszej firmy i mieć przywilej do tańszych zakupów lub rozwijania własnego biznesu wystarczy podpisać z nami Porozumienie na korzystanie z naszych wyrobów. Koszt umowy to 7zł.- innych kosztów nie ma.

Po podpisaniu Porozumienia z firmą nie jesteśmy zobowiązani do żadnej dystrybucji czy akwizycji produktów, mamy tylko możliwość kupowania na swoje własne potrzeby dowolnej ilości preparatów czy kosmetyków z 40% zniżką !

Każdy zakup premiowany jest 5% bonusem, który jest realizowany, gdy osiągnie wysokość min.5$.
Jedyny wymóg jaki firma stawia, to zakup przynajmniej jednego, dowolnego produktu, raz na pół roku. Inaczej umowa samoczynnie wygasa bez żadnych konsekwencji dla obu stron.

Nasze przedsiębiorstwo daje  Państwu całkowitą swobodę wyboru jeżeli chodzi o charakter współpracy z  W.S. inc. tzn. mogą Państwo być tylko naszymi klientami lub zdecydować się na rozwijanie własnej dochodowej działalności w partnerstwie z naszą spółką. Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę  z naszym planem marketingowym, na każdym etapie rozwoju  służymy  naszą pomocą w rozwoju własnego biznesu prowadzącego do niezależności finansowej.  Firma nie wymaga sprzedaży produktów ( chociaż można również w ten sposób uzyskiwać dochody ) - na terenie Polski działa kilka sklepów Wellness Style Inc. - główną formą pracy jest reklama czyli inaczej promowanie produktów, a poprzez takie działanie pozyskiwanie grup użytkowników wszelkich produktów, które oferuje firma W.S.Inc czyli poszerzanie rynku konsumenckiego.

Formy pracy są całkowicie dowolne, ale na każdym etapie otrzymuje się pomoc i wsparcie liderów i dyrektorów firmy. Są to między innymi szkolenia, również na wyjazdach zagranicznych ( dyrektorzy stwarzają możliwości wyjazdów bezpłatnych). Efektywność pracy firma wynagradza odpowiednimi czekami.

 

Wszelkie pytania proszę kierować na e-mail: sylamos@vp.pl lub pod nr tel. 721281381.