Naturalne kosmetyki i ziołowe suplementy


Proste sposoby na pieniądze

2010-11-04 13:43

1. Prosty rytuał nie wymagający specjalnych zdolności. Dobrze go wykonywać w nowy rok jako poprawienie finansów na następny. Bierzemy miskę z czystą, odstaną wodą. Do środka wrzucamy pieniądze - sugeruję bilon, żeby nie niszczyć banknotów ;) Bilon dobrze wcześniej przepłukać bieżącą wodą. Miskę z wodą i pieniędzmi kładziemy do okna tak, aby padało na nie światło księżyca. Dobrym okresem jest pełnia, kiedy księżyc ten mały nie jest. Trzymamy tak tę miskę przez max dobę. Następnego wieczora myjemy się w tej wodzie, nie używając dodatkowych detergentów, innej wody, bez podgrzewania. Można się też symbolicznie opłukać czy polać tą wodą.
I tyle. Nic skomplikowanego a pewne efekty przynosi.
Oczywiście nie zagwarantuje że następnego dnia znajdziemy walizkę pełną pieniędzy czy trafimy szóstkę w totka. Ale w pewien sposób, pieniądze będą się częściej i w większej ilości pokazywać.

2. Wystaw naczynie z wodą na światło księżyca, uchwyć na powierzchni wody jego odbicie i zanurz dłonie w naczyniu. Następnie wyciągnij ręce i pozwól wodzie wyschnąć bez wycierania, a w przeciągu 28 dni z pewnością otrzymasz jakieś pieniądze, których się nie spodziewasz. Czary te powinny zostać odprawione podczas przybierania księżyca. Inna wersja tego zaklęcia może być wykonana kiedykolwiek, nawet kiedy księżyc pozostaje niewidoczny. Weź jakieś naczynie (najlepiej wykonane ze srebra), napełnij je wodą i postaw w ciemnym miejscu. Wrzuć do wody srebrną monetę lub jakiś przedmiot albo biżuterię wykonaną ze srebra i zanurz ręce w naczyniu.

3. Ten elegancki i łatwy w wykonaniu czar ma na celu zapewnienie ci powodzenia finansowego. Większość z nas ma w domu rośliny doniczkowe, które codziennie otacza swoją opieką. Wybierz jedną z roślin i uczyń z niej swoje Drzewko Pieniędzy.

Potrzebujesz:
1. roślinę doniczkową, która swoim kształtem przypomina drzewko. Najlepszy będzie grubosz, czyli popularne drzewko szczęścia. Może być to także juka, dracena, dowolna palma. Jeśli twoje jedyne doniczkowe rośliny to zioła, wybierz dorodną bazylię,
2. monetę w kolorze złotym lub ze złotymi elementami,
3. monetę w kolorze srebrnym,
4. monetę w kolorze miedzianym,
5. trzy kawałki złotej wstążeczki po 8 cm.

Delikatnie, aby nie uszkodzić rośliny wygrzeb trzy dołki w doniczce i w pierwszym zakop miedzianą monetę, w drugim srebrną, a w trzecim złotą. Miedziana moneta symbolizuje zdrowie i szczęście, srebrna zapewnia stałość dochodów, złota przyciąga bogactwo. Przysyp monety ziemią, a potem po kolei zawiąż wstążeczki na gałązkach lub listkach Drzewka. Popatrz na swoje Drzewko z intencją bogactwa i pomyślności, a potem powiedz:
„Drzewko Pieniędzy, rośnij dla mnie szczęśliwie.
Mój dar to złoto, wkrótce odkryję twój dar”.
Następnie podlej swoje Drzewko i traktuj je z szacunkiem.

Pielęgnując swoje Drzewko Pieniędzy, poświęcasz uwagę materialnej stronie swojego życia i powodzeniu osób, które kochasz. Kiedy będziesz podlewać Drzewko, myśl o zyskach i pieniądzach, które płyną do ciebie z różnych źródeł. W ten sposób będziesz wzmacniać działanie czaru. Kiedy wstążeczki zbledną, wymień je na nowe w najbliższy czwartek po nowiu Księżyca.
Potrzebne przedmioty:
-zielona świeca czasem ezoterycy mówią o pomarańczowej
- ziółko bazylia
- kamyk mający przyciągać pieniądze (po dokonaniu czaru musisz go przechowywać w portfelu jako amulet)
- pieniądze jakieś najlepiej grube nomimały, żeby wiadomo było, co przyciągamy

Czaru najlepiej dokonywać w czwartek podczas fazy księżyca w której go przybywa

Wyobraż sobie ilość pieniędzy którą potrzebujesz, oraz konkretnie na co ona ma być. Jeżeli będą to mało konkretne pieniądze, to czar nie wyjdzie, musi być dobra wizualizacja celu. i wymów następujące słowa:

''Daj mi pieniądze bym mogła żyć wygodnie,
Przynieś mi dosyć wiele pieniędzy do mnie

Potrzebuję pieniędzy których oczekuję,
Bym mogłam z nich większy dokonać użytek.

Jestem dobrą osobą, zasługującą na te pieniądze,
Tak więc podaruj mi je - by me życie stało się wesołe i pogodne''

—————

Powrót