Naturalne kosmetyki i ziołowe suplementy


Pieniądze są dla każdego

2009-09-29 10:38

W kolorowych kamieniach zaklęte są piękno, magia i moc. Dlatego od stuleci stosuje się je do rytuałów zapewniających powodzenie i pieniądze. Podpowiadamy, które z nich są najczęściej używane.

Niebieski turkus

Jego ogromną moc najczęściej wykorzystuje się do rytuału, który ma sprowadzać na ludzi bogactwo. Warto go wykonać. Zabieramy się do niego w wieczór tuż po nowiu (datę sprawdź w naszej tabeli z fazami Księżyca na stronie 10.), zaraz po tym, jak na niebie ukazuje się półksiężyc.
Oto co należy zrobić: weź do obu rąk turkus i przez chwilę staraj się myśleć o przypływie gotówki. Wyjdź z domu (na przykład na balkon) i spójrz na księżyc, a zaraz potem znów zacznij wpatrywać się w kamień. Od tej pory noś go zawsze przy sobie, a zobaczysz, jak zacznie działać magia. Inny rytuał przyciągający pieniądze polega na trzymaniu pojedynczych kamieni lub naszyjnika nad zielonymi świecami i wyobrażaniu sobie swego bogactwa.
Turkus uznawany jest również za kamień szczęścia. Dlatego warto nosić go zawsze przy sobie.

 

Zielony awenturyn

Uważa się, że przyciąga bogactwo, i pewnie z tego powodu stał się popularnym talizmanem wśród hazardzistów, którzy trzymają go w dłoni w trakcie gry w ruletkę lub Black Jacka.
Ale to nie wszystkie jego zalety. Zielona barwa wskazuje, że ten kamień ma również właściwości uspokajające i uzdrawiające. Dlatego zdaniem astrologów powinny go nosić osoby znerwicowane, borykające się z depresją. Mało tego! Awenturyn pomaga spojrzeć naszym najróżniejszym strachom prosto w twarz i je pokonać! Słowem – jest to kamień szczęścia, który najlepiej trzymać w pobliżu serca.

 


Żółty bursztyn

Chociaż jest żywicą kopalną, od najdawniejszych czasów używany jest jako kamień ozdobny i leczniczy. Stosowali go w swych rytuałach już starożytni Grecy, gdyż uważali, że przynosi pomyślność, daje siłę, a także chroni przed złym urokiem. I pewnie dlatego po dziś dzień uważa się, że bursztynowy naszyjnik to najskuteczniejszy rodzaj ochronnego amuletu.
Ten kamień należy nosić przy sobie również w celu odniesienia sukcesu, poprawienia kondycji finansowej i przyciągnięcia do siebie obfitości.
Warto go nosić także dlatego, że wzmacnia urodę i atrakcyjność. A na dodatek przyciąga adoratorów do samotnych pań.

 

—————

Powrót